Potrzebna pomoc

By In News On 8 sierpnia 2017

Informujemy, że nastąpiło spiętrzenie prac związanych z koniecznością opuszczenia hangaru, w gorącym dosłownie i w przenośni okresie. Prosimy zatem, członków naszego stowarzyszenia o zaangażowanie się w prace pomocnicze. W tym tygodniu potrzebna będzie każda para rąk, choćby do przemieszczenia i zabezpieczenia naszego sprzętu lotniczego. Na zakończenie tych prac zaplanowaliśmy fetę związaną ze Świętem Lotnictwa, która z konieczności odbędzie się w przyśpieszonym terminie, o czym informujemy osobno. Prosimy również o czynny udział w przygotowaniach do samej imprezy, tak aby z satysfakcją, po dobrze wykonanej pracy celebrować nasze doroczne święto.
Członkowie deklarujący pomoc proszeni są o wcześniejszy kontakt z dyrektorem ARz.

Kierownictwo Aeroklubu

About the Author

KarolBal

Comments are closed here.